Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: TSIGN

Білгород - Дністровського району Одеської області

РІШЕННЯ

Про  затвердження Програми «Розвиток фізичної культури і спорту на території Маразліївської ТГ» на 2023-2024 роки та виділення коштів для її виконання по Управлінню освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Бюджетним кодексом України, розглянувши листа начальника УОКСМ та СВО Маразліївської с/р Олени БАДІНОЇ від 22.06.23року, заслухавши інформацію Городецької А.А. про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 23.12.2022 року №898- УІІI «Про бюджет Маразліївської сільської територіальної громади  на 2023 рік”(зі змінами) про затвердження Програми «Розвиток фізичної культури і спорту на території Маразліївської ТГ» на 2023-2024 роки та виділення коштів для її виконання в сумі 260 000,00грн,  Маразліївська сільська рада

1. Затвердити програму по «Розвиток фізичної культури і спорту на території Маразліївської ТГ» на 2023-2024 роки метою якої є створення умов для впровадження здорового способу життя, залучення сільського населення до масового спорту як важливої складової, покращення якості та тривалості активного життя населення сільської громади, забезпечення виховання молоді в дусі олімпізму, пропагування здорового способу життя  (додається).
  2. Виділити кошти на виконання Програми на 2023 рік в сумі 260 000,00грн для закупівлі (білярд-2шт, тенісні столи-2шт, дротики-2шт та інше).
  3. Головному бухгалтеру Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів  Маразліївської сільської ради  здійснити нарахування затверджених коштів для потреб Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів  Маразліївської сільської ради  на  2023 рік.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова - Станков М.М).

Сільський голова                                                                           Віктор ТОПОР

с. Маразліївка

«       » липня  2023 року