Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості запрошує на навчання на курсах цільового призначення за напрямком: «Держпрограма Е-робота». Отримання державного гранту на створення або розвиток бізнесу» в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

  • Зазначений курс спрямований для інформаційної підтримки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних, а також осіб, з числа не безробітних - шукачів роботи, в т.ч. вимушено переміщених осіб, ФОП або юридичних осіб, які бажають скористатися можливостями державної програми Е-робота.

Форма навчання – очна або дистанційна

Термін навчання:

?для зареєстрованих безробітних - 24 год. (3-5 днів);

?для осіб, з числа не безробітних, в т.ч. ФОП - 12 год. (2-3 дні).

Курс включає:

?теоретичне (ознайомлення з умовами, критеріями, порядком отримання гранту на створення або розвиток бізнесу, основ створення та оподаткування підприємництва, вивчення складових бізнес-плану);

?практичне навчання (написання бізнес-плану за встановленою формою).

?

Вимоги до слухачів:

  • намір розпочати підприємницьку діяльність ;

  • володіння комп’ютером (Word, Exel)

  • реєстрація на Порталі Дія.

Для зареєстрованих безробітних навчання на короткотермінових курсах за направленням служби зайнятості є безкоштовним. Для осіб з числа не безробітних, в т.ч. ФОП, що бажають підвищити свою кваліфікацію навчання здійснюється на контрактній основі.

  • Отримайте посвідчення про проходження курсів цільового призначення за відповідним напрямком

Звертайтесь до фахівців Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості. Ми знаходимося за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Миколаївська,12. Довідки за телефонами: (04849)3-58-61, 063-278-06-30.