IMG_20220721_164010_648.jpg 

Не дивлячись на сьогоднішні надскладні умови, в яких знаходиться Україна – важливо пам’ятати, що у той час як військові ціною власного життя боронять свою країну, ми не забуваємо про те, що «Наша зброя – робота!». Зростання економіки в тилу - допомагає перемозі на фронті. Фахівці служби зайнятості сприяють працевлаштуванню різноманітних категорій населення, особливо у такий складний час.   

21.07.2022 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Долготер Оксана Валеріївна провела семінар для осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарання з випробувальним терміном.

Фахівець ознайомила присутніх зі змінами в Законі України «Про зайнятість населення» на період дії воєнного стану. Проінформувала про послуги служби зайнятості, надала рекомендацій щодо шляхів досягнення життєвих цілей та побудови професійної кар’єри. Також презентувала послуги професійної підготовки та підвищення кваліфікації.

       В роботі з цією категорією громадян увага приділялась важливості розуміння перспектив свого життя та шляхів їх досягнення відповідно до їх реальних можливостей, але без несправедливого ущемлення їх прав і законних інтересів.