Не дивіться на Україну, як на землю своїх батьків.

Дивіться на неї, як на землю своїх дітей.

І тоді прийдуть зміни…

С. Вакарчук

 

26.01.2022 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. На зустріч із клієнтами Білгород-Дністрвоського МРЦЗ, прийшли представники: Білгород-Дністровської військової частини  А 4217, капітан Олег Бойко та офіцер відділення комплектування Білгород-Дністровського прикордонного загону старший лейтенант Ірина Камеренкова.

Метою заходу стало забезпечення зайнятості населення шляхом залучення до військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

Фахівець центру зайнятості поінформувала учасників заходу про послуги, які надає служба зайнятості, стан ринку праці в регіоні, укомплектування вакансій. А також акцентувала увагу присутніх на тому, що одним з пріоритетних видів працевлаштування є проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України.

Військова служба за контрактом - варіант офіційного працевлаштування з високою зарплатою, належними соціальними гарантіями та пільгами, можливість навчання у військових навчальних закладах та ін.

По завершенні зустрічі слухачі отримали вичерпні відповіді на запитання, інформаційні матеріали та контактні телефони, за якими можливо проконсультуватись в індивідуальному порядку щодо працевлаштування на контрактну службу.