Патронат над дитиною – це професійна комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, потребує захисту, у сім’ї патронатного вихователя. Враховуючи ситуацію на ринку праці, послуга патронату над дитиною набуває все більшої актуальності.

Одним із пріоритетних завдань служби зайнятості наразі є інформування громадськості про суть та зміст патронату над дитиною у тісній співпраці з службами у справах дітей. 28 січня 2022 року у Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості відбулася групова консультація за участю служби у справах дітей Білгород-Дністровської міської ради. Метою заходу стало орієнтування осіб, які мають статус безробітного на здійснення патронату над дитиною, як вид зайнятості.

Головний спеціаліст служби у справах дітей Світлана Рахнянська поінформувала присутніх стосовно критеріїв відбору кандидатів у патронатні вихователі, особливостей створення та функціонування патронатних сімей та порядку їх фінансування, переліку документів, які необхідно зібрати кандидатам у патронатні вихователі. У заході також брала участь патронатний вихователь - Світлана Козлова. Вона поділилася своїми враженнями та досвідом, відповіла на численні запитання учасників семінару.

Після завершення заходу директор Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Ніна Принц поспілкувалася з соціальними партнерами. Було визначено план спільних дій в роботі щодо інформування та працевлаштування клієнтів центру зайнятості.

Якщо ви маєте бажання дати дітям любов та сімейний затишок, а ще забезпечити власну зайнятість – не зволікайте та  оберіть цей  корисний  вид зайнятості.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису