Успіх повернення умовно засуджених осіб до соціального способу життя значною мірою залежить від їх власного бажання. Загальновідомо, що найефективнішим попередженням повторних правопорушень громадян є їх легальна зайнятість. 

25 січня 2022 року у Білгород-Дністровському РВ філії Державної установи «Центр пробації» проведено профорієнтаційний захід з особами, які перебувають на обліку в органах пробації. Метою заходу стало - інформування про права та обов’язки у сфері реалізації права на працю, соціальний захист у сфері зайнятості, можливості та послуги Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі начальник відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Анастасія Земляна ознайомила присутніх із переліком послуг, які пропонує служба зайнятості. Слухачам була надана інформація про стан ринку праці регіону, наявні актуальні вакансії, електронні сервіси ДСЗ. Зокрема, звернули увагу на «Освітній портал Державної служби зайнятості», який дозволяє слухачам задовольнити освітні запити в поліпшенні компетенцій щодо пошуку роботи. Не оминули й прекрасну можливість отримати затребувану професію в ДНЗ «Одеський центр  професійно-технічної освіти».

Інформаційно-роз’яснювальна робота для даної категорії громадян є вкрай важливою. В ході методичного семінару з профорієнтаційної роботи (для соціальних партнері), до якого долучилася начальник Білгород-Дністровського РВ філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області підполковник Наталя Короткова, були обговорені перспективи подальшої співпраці, враховуючи експериментальний проект служби зайнятості щодо впровадження нової моделі надання клієнтоорієнтованих послуг. Віримо, що сумісні зусилля сприятимуть соціальній адаптації громадян та їх самореалізації на ринку праці.

Фото без опису

Фото без опису