УКРАЇНА

                                                                    Маразліївська сільська рада

                                                     Білгород-Дністровський район Одеська область

                                                                     Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній організації «Релігійна громада Церкви святого Георгія Побідоносця Одеської єпархії Української Православної Церкви с. Маразліївка Білгород-Дністровського району Одеської області» в постійне користування з цільовим призначенням 03.04 для будівництва та обслуговування будинку громадських та релігійних організацій загальною площею 0,90 га яка знаходиться за адресою: с. Маразліївка, вул. Шкільна, 88, Білгород-Дністровського району  Одеської області.

          Керуючись ст.26 Закону України «Про   місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 40, 78, 81, 118, 121,123,186,  Земельного Кодексу України, розглянувши заяву від релігійної організації «Релігійна громада Церкви святого Георгія Побідоносця Одеської єпархії Української Православної Церкви с. Маразліївка Білгород-Дністровського району Одеської області»   щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування з цільовим призначенням 03.04 для будівництва та обслуговування будинку громадських та релігійних організацій загальною площею 0,90 га, яка знаходиться за адресою:  с. Маразліївка, вул. Шкільна,88, Білгород-Дністровського району Одеської області, Маразліївська сільська рада

 ВИРІШИЛА:

        1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для релігійної організації «Релігійна громада Церкви святого Георгія Побідоносця Одеської єпархії Української Православної Церкви с. Маразліївка Білгород-Дністровського району Одеської області» в постійне користування з цільовим призначенням 03.04 для будівництва та обслуговування будинку громадських та релігійних організацій загальною площею 0,90 га, яка знаходиться за адресою: с. Маразліївка, вул. Шкільна,88, Білгород-Дністровського району Одеської області.

          2.  Рекомендувати заявнику замовити землевпорядним організаціям розробку проекту землеустрою з урахуванням вимог статей 39, 40, Земельного кодексу України та державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою та погодити її на сесії сільської ради.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії Писарогло І. В.).

      Маразліївський    сільський  голова                                                                   В.О. Топор

 с.  Маразліївка

        червня 2021  року

  №  _____-VІІІ