Одеська область

Білгород-Дністровський район

Про скликання  VІІІ позачергової сесії сільської ради VІІІ скликання

На підставі ст.ст. 42, 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 1, 3 статті 23 Регламенту Маразліївської сільської ради, у зв’язку з виробничою необхідністю та з метою формування структури сільської ради:

1. Скликати  VІІІ позачергову сесію Маразліївської сільської ради 04 червня 2021 року о 10 годині в приміщенні сільської ради (вул. Миру, 152, сесійна зала).

2. Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні VІІІ позачергової сесії сільської ради  наступні питання:

1. Про передачу та виділення коштів на рахунок відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Маразліївської сільської ради на 2021 рік.

Доповідає Флора В.О., виконуюча обов’язки начальника фінансового управління.

2. Про надання згоди на передачу та виділення коштів Маразліївській сільській раді.

Доповідає Городецька А.А.., головний спеціаліст-бухгалтер Маразліївської сільської ради.

3. Різне.

3. На сесію запросити депутатів сільської ради, керівників підприємств та організацій,          представників громадськості.

4. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                                               В.О.Топор

с. Маразліївка

02 червня 2021року