Ідіть впевнено у напрямку до мрії.

Живіть тим життям, яке Ви самі собі придумали.

Генрі Девід Торо

Профорієнтація в ОТГ

18 та 19 травня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна-Белікчі відвідала Старокозацьку та Мологівську ОТГ, де провела профорієнтаційні заходи для учнів Козацького та Випаснянського ЗЗСО.

Школярам були представлені послуги, що надаються службою зайнятості, в тому числі презентований Одеський ЦПТО, актуалізація робітничих професій на сучасному ринку праці, формула вибору професії «Хочу.Можу.Треба.» та хто, або що впливає на, безпосередньо їх, учнів, вибір майбутньої професії.

Наприкінці заходів були проведені профдіагностичні тести за допомогою яких, майбутні випускники можуть стати на крок ближче до правильного вибору, а також проводилися ігри, направлені на знання професій та їх значення.Фото без описуФото без опису