Велике прибирання – працівники Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради та педагоги навчальних закладів громади долучились до заходів з благоустрою території населених пунктів громади. Так, 22.04.2021 року було організоване прибирання території дитячої площадки в с. Маразліївка, а 23.04.2021 року здійснено вапнування дерев на автомобільному шляху від с.Монаші до с.Маразліївка. Крім того, традиційно навесні, кожного року також долучаються до проведення весняної екологічної толоки педагоги навчальних закладів громади. Педагогічні колективи прибирають території своїх навчальних закладів, висаджують квіти, збирають торішнє листя та впорядковують паркові території. 23.04.2021 року трудилися, як бджілки і працівники Маразліївської сільської ради, які впорядковували територію сільської ради та с.Полянка. Проведені заходи з благоустрою були спрямовані на поліпшення екологічного, санітарного та естетичного стану території Маразліївської сільської ради.

Висловлюємо щиру подяку за взаєморозуміння, підтримку та активну участь в проведенні заходів з прибирання населених пунктів усім, хто не залишився байдужим до цієї доброї та суспільно-корисної справи, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою наших сіл і прилеглих до них територій.