Новини освіти

Дата: 28.04.2021 09:45

В навчальних закладах Маразліївської сільської ради встановлюється пожежна сигналізація.

Управлінням освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради протягом 2020-2021 року були здійснені усі необхідні заходи з розробки проектів, проектно-кошторисної документації щодо встановлення системи пожежної сигналізації в навчальних закладах громади та відбору спеціалістів, які будуть реалізовувати дані роботи, з метою безпечного перебування учасників освітнього процесу в навчальних приміщеннях. Так, в квітні місяці 2021 року пожежну сигналізацію розпочали встановлювати в Великомар’янівському НВК І ст. роботи в даному напрямку тривають та реалізовуються за рахунок залишків із освітньої субвенції 2020 року.