Новини освіти

Дата: 28.04.2021 09:46

За повідомленням Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради, 23.04.2021 року педагогічні колективи навчальних закладів громади взяли активну участь у місячнику з благоустрою шкільної та пришкільної території.

Зокрема, в Широківському НВК прибрано територію шкільних квітників, впорядковано клумби, зібране торішнє листя та здійснено вапнування дерев сільського парку. Колективом Великомар’янівського НВК впорядковано пришкільну територію, висаджено весняні квіти, прибрано навчальні кабінети та класні приміщення. В Долинівському НВК здійснено прибирання дитячих зон відпочинку, а також прибрано від сухої трави, порослі шкільні клумби.

За словами начальника Управління ОКСМС Бадіної О.Ю., всі навчальні заклади громади долучилися до місячника з благоустрою територій, і спільною працею вчителів, технічного персоналу та батьків показали не байдуже ставлення до своєї маленької Батьківщини – свого рідного краю.