УКРАЇНА

Маразліївська сільська рада

Білгород-Дністровський район Одеська область

 

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою громадянину України Маковському Олександру Матвійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд в с. Монаші, вул. Шкільна, 60, Білгород-Дністровського району,  Одеської області.

 

          Керуючись ст.26 Закону України «Про   місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 40, 78, 81, 118, 121,125,186,  Земельного Кодексу України, розглянувши заяву гр. Маковського О. М. щодо надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка)  в с. Монаші,  вул. Шкільна, 60, Білгород-Дністровського району,  Одеської області, Маразліївська сільська рада

ВИРІШИЛА:

        1. Надати дозвіл на затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Маковському Олександру Матвійовичу загальною площею: 0,25 га,кадастровий номер: 5120884600:02:001:0408,  для будівництва і обслуговування  житлового будинку,  господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: с. Монаші,  вул. Шкільна, 60,  Білгород-Дністровського району, Одеської області.

          2. Передати громадянину України Маковському Олександру Матвійовичу безоплатно у власність земельну ділянку загальною площею: 0,25 га, кадастровий номер: 5120884600:02:001:0408  цільове призначення 02.01., для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка знаходиться за адресою: село Монаші, вул. Шкільна, 60, Білгород-Дністровського району Одеської області.

          3. Рекомендувати гр. Маковському Олександру Матвійовичу здійснити відповідні заходи щодо оформлення права власності на земельну ділянку у відповідності до Земельного кодексу України та Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

         4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії Писарогло І. В.).

       Маразліївський сільський голова                                                                                                   В.О.Топор

 

       с.  Маразліївка

       «___» ___________ 2021 року

      № ______ - VІІІ