Україна

Маразліївська сільська рада

Білгород - Дністровського району Одеської області

 

РІШЕННЯ (ПРОЕКТ)

 

Про внесення змін та доповнень до рішення Маразліївської сільської ради від 26.08.2020р. № 1542 «Про затвердження порядку оплати за харчування у закладах  освіти, дошкільних групах навчально-виховних комплексів комунальної власності територіальної громади Маразліївської сільської ради на 2020-2021 навчальний рік»

            Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», у відповідності до Постанови Кабінету міністрів України від 18.01.2016 року № 16 «Про внесення змін до Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», заслухавши інформацію начальника Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Бадіної О.Ю. щодо встановлення порядку оплати за харчування у закладах освіти комунальної власності територіальної громади Маразліївської сільської ради на 2020-2021 навчальний рік,   Маразліївська сільська рада

ВИРІШИЛА:

    

1. Внести зміни та доповнення до рішення Маразліївської сільської ради №1542 від 26.08.2020 року «Про затвердження порядку оплати за харчування у закладах  освіти, дошкільних групах навчально-виховних комплексів комунальної власності територіальної громади Маразліївської сільської ради на 2020-2021 навчальний рік», а саме:

1.1. Пункт 2 даного рішення доповнити словами «та дітей внутрішньо переміщених осіб».

 

2. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства  та комунальної власності (голова Станков М.М.)

 

 

Маразліївський сільський голова                                                                      В.О. Топор

 

с. Маразліївка

«___» квітня  2021 року

№        – VІІІ