Профконсультаційний захід Білгород-Дністровського міськрайонного

центру зайнятості разом з державним виконавцем  Білгород-Дністровського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

 

24.02.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела профконсультаційний захід разом з державним виконавцем  Білгород-Дністровського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Богданом Балінським.

Міністерство юстиції України, Державна служба зайнятості та Державна служба з питань праці підписали меморандуми про співробітництво, відповідно до яких будуть сприяти зайнятості боржників з виплати аліментів та інших осіб, які мають майнові зобов'язання за рішеннями суду, стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби.

У зв’язку з цим провідний фахівець Галина Марунченко надала консультацію щодо послуг центру зайнятості для чоловіків, які мають заборгованість по аліментам. Також обговорили шляхи подалання труднощів, що виникають під час пошуку роботи, вірного вибору професії, роз'яснила  чинне законодавство про працю, ознайомила безробітних з актуальними вакансіями на ринку праці, переліком соціальних послуг та електронними сервісами служби зайнятості та звернула увагу на важливість легальної зайнятості.

Представник юстиції розповів про аліменти, що – це обов’язок утримання у визначених законом випадках одним членом сім’ї іншого, хто має право на стягнення аліментів, порядок стягнень аліментів,  що треба зробити для виплати аліментів, як виконується рішення суду, яка відповідальність боржника за несплату аліментів, законодавчу базу і які є шляхи для подолання заборгованості по аліментам.

Центр зайнятості і надалі надаватиме боржникам повний комплекс соціальних послуг зі сприяння працевлаштуванню, професійної підготовки або перепідготовки та підвищення кваліфікації, в тому числі інформаційних і консультаційних послуг з підбору роботи.

 Наприкінці заходу слухачі отримали роздатковий матеріал з корисною інформацією з правових питань та адресами електронних сервісів: сайти «Державної служби зайнятості України», «Одеського центру професійно-технічної освіти ДСЗ», платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри  і освітні портали ДСЗ.


Фото без опису