Найскладніше почати діяти,

все інше залежить тільки від наполегливості 
 Амелія Ергарт 

Презентація навчального закладу 

Нерішучість часто грає з нами злий жарт. Скільки втрачено моментів через це, скільки творчих робіт залишились нікому невідомими, скільки посад зайняли інші люди?!

25 лютого 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна-Белікчі разом з представниками структурного підрозділу Державного університету інфраструктури та технологій за допомогою он-лайн платформи ZOOM провели вебінар - презентацію навчального закладу для учнів випускних класів ЗЗСО №11.

Спеціаліст ЦЗ ознайомила старшокласників з послугами служби зайнятості, показала відеоролик про Одеський ЦПТО; представники Державного університету презентували Дунайський факультет морського та річкового транспорту у м. Ізмаїл, представили спеціалізації та можливості, які надає факультет.

Звісно, іноді, страшно на щось наважитись, але Ви ніколи не підете далі, якщо стоятимете на місці. Дійте! Йдіть вперед, а служба зайнятості підстрахує Вас в будь-який момент.

Фото без описуФото без описуФото без опису