УКРАЇНА

Одеська область

Білгород-Дністровський район

Виконавчий комітет Маразліївської сільської  ради

 

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

 

Про створення Служби у справах дітей

Маразліївської сільської ради

 

            Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», статей 11 та 12 Закону України «Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей -сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866, та з метою впорядкування структури виконавчого комітету Маразліївської сільської ради для більш ефективної діяльності ради та її виконавчих органів, Маразліївська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Створити Службу у справах дітей Маразліївської сільської ради зі статусом юридичної особи публічного права.

2. Визначити адресу місця розташування юридичної особи: вул. Миру, 152, село Маразліївка, Білгород-Дністровський район, Одеська область, 67760.

3. Затвердити Положення про Службу у справах дітей Маразліївської сільської ради, що додається.

4. Затвердити структуру та загальну численність працівників Служби у справах дітей Маразліївської сільської ради на 2021 рік згідно додатку 2.

5. Управлінню освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради передбачити фінансування Служби у справах дітей Маразліївської сільської ради.

6. Визнати рішення Маразліївської сільської ради від 28.01.2020 р., № 1249-VII таким, що втратило чинність з моменту прийняття даного рішення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та регуляторної діяльності ради (голова комісії Пестов О.В.).

 

Маразліївський сільський голова                                                                                       В.О.Топор

с. Маразліївка

«___» грудня 2020 року

 № ____ - VIII

 

Посилання на додаток:

Фото без описуhttps://rada.info/upload/users_files/04377859/4ff3828565a22d2aa7b8e1112ac111a8.docx