Перспективи на майбутнє

 

Вже майже 30 років фахівці Державної служби занятості  допомагають  безробітним громадян України побудувати свій кар’єрний шлях, знайти життєве покликання.  17 грудня об 11.00 для шукачів роботи у Білгород-Дністровському МРЦЗ  відбувся семінар  із залученням соціальних партнерів. Такі заходи регулярно   проводяться  як «наживо»  так і в форматі он-лайн.  

До заходу долучилися начальник відділу  Білгород-Дністровського Бюро правової допомоги та фахівці  Білгород-Дністровського міського центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді.  Вони розповіли  про комплекс послуг, які надають, відповіли   на усі запитання присутніх та надали вичерпні консультації.

Також наші клієнти отримали інформацію стосовно  вірного вибору професій,  типів професій,   визначилися та обговорили шляхи подолання труднощів, що виникають під час пошуку роботи.  Зокрема, звернули увагу на можливості  та переваги  електронних сервісів Державної служби зайнятості.

   Кінець року – це час підводити підсумки та будувати плани на майбутнє.  По завершенню заходу  відбулася робоча зустріч  директорки центру зайнятості  Ніни Принц  із  соціальними партнерами.  Визначені пріоритети подальшої  співпраці та обговоренні  перспективи  на 2021 рік.

Фото без опису