УКРАЇНА

Маразліївська сільська рада

Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про надання згоди на прийняття у комунальну

власність Маразліївської сільської ради точок

обліку електропостачання села Монаші

 

            Відповідно до статті 142 Конституції України, керуючись статтями 16, 26, 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій» від 17.11.2020 року, згідно Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», з метою прийняття у комунальну власність Маразліївської сільської ради точок обліку електропостачання села Монаші, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на прийняття у комунальну власність Маразліївської сільської ради точок обліку електропостачання села Монаші.

 

2. Управлінню освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Маразліївської сільської ради делегувати представників до комісії з підготовки актів приймання-передачі майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Білгород-Дністровського району у комунальну власність Маразліївської сільської ради.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (голова комісії Іваненко В.М.).

 

Маразліївський сільський голова                                                                                В.О.Топор

 

с.  Маразліївка

«___» листопада 2020  року

№ ____ - VІІІ