В Маразліївській ОТГ вирішили проблему із побутовими відходами

В 2020 році, вперше в історії Маразліївської сільської ради, реалізовано масштабний проект з подвірного вивезення твердих побутових відходів. Для цього, місцевою владою були закуплені спеціальні контейнери для збору сміття, які встановлені біля місцевих магазинів, навчальних закладів, в місцях громадського скупчення населення. Також, відповідно до розробленого графіку, комунальники спеціальною сміттєзбиральною машиною здійснюють об’їзд вулиць населених пунктів Маразліївської ОТГ та забирають залишені людьми мішки зі сміттям для подальшого вивозу на санкціоновані сміттєзвалища.

Додатково нагадуємо графік роботи сміттєзбиральної машини

с. Маразліївка - понеділок

с. Олексіївка - вівторок

с. Долинівка , с. Великомар`янівка - середа

c. Широке – четвер.

Просимо всіх мешканців громади виносити побутові відходи в поліетиленових пакетах або в мішках до дороги біля свого будинку.