Тренінг «Насильству немає виправдання»

Всіляке насилля,

усе похмуре та відштовхуюче, 

говорить не про силу,

а про її відсутність.

 

Ральф Емерсон

 

Насильство є таким же стародавнім, як і саме людство. Із розвитком цивілізації його прояви не лише не зменшилися, а й набули катастрофічних розмірів. На сьогодні, коли кривдження спостерігається всюди, ми не можемо з цим просто змиритися.

08 вересня 2020 року спеціалістами міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлією Вороніною та Ольгою Взглядовою спільно із старшим інспектором Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» Альоною Бобилєвою проведено тренінг «Насильству немає виправдання» для засуджених осіб, міра покарання яких не пов’язана із позбавленням волі. 

Метою заходу було привернення уваги суб’єктів пробації до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, формування нетерпимого ставлення до насильницьких моделей поведінки, небайдужого ставлення до постраждалих осіб, усвідомлення домашнього насильства як порушення прав людини.

Учасники заходу дізнались про відповідальність та наслідки за вчинення насильницьких дій, як вберегти себе та своїх близьких від загрози насильства та мали змогу переглянути тематичні відео сюжети. 

Маємо сподівання, що проведений захід стане поштовхом для аналізу власних дій та вчинків, сприятиме формуванню людяності, відповідальності і поваги до іншої людини та нетерпимого ставлення суспільства до цього явища.

 

Тетяна Тараненко,

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії

Центру пробації в Одеській областіФото без опису