УКРАЇНА

Одеська область, Білгород-Дністровський район

Маразліївська сільська рада

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про надання згоди громадянину України

Шевченко Валерію Федоровичу   на розробку

проекту землеустрою щодо відведення земельної

ділянки для будівництва і обслуговування житлового

будинку, господарських будівель і споруд

(присадибна ділянка) в  с. Маразліївка

по вул. Миру , 227, Білгород-Дністровського

району, Одеської області

          Керуючись пунктом 34 ст.26 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 118,120,121, Земельного Кодексу України, беручи до уваги зміни до Земельного законодавства України щодо документації із землеустрою, розглянувши заяву  Шевченко Валерія Федоровича     про надання згоди на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною  площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку , господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)   в с. Маразліївка   по вул. Миру, 227, Білгород-Дністровського району, Одеської області , Маразліївська сільська рада

ВИРІШИЛА:

     1. Надати згоду громадянину України  Шевченко Валерію Федоровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель житлової та громадської забудови Маразліївської сільської ради  в селі Маразліївка, по вулиці Миру, 227, Білгород-Дністровського району, Одеської області.

    2. Громадянину  Шевченко В.Ф., виготовити проект землеустрою з урахуванням вимог статей 186, 1861 Земельного кодексу України та державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою  та погодити його на сесії сільської ради.

    3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва, екології, природокористування та земельних відносин  (голова Коваленко В. С.).

 

Маразліївський сільський голова                                                                           О.О.Чумак                              

 

с. Маразліївка

28 січня 2020 року

№ _____ - VІІ