Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про затвердження  технічної документації із

землеустрою щодо встановлення (відновлення

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

гр. України  Попеску Олександру

Єфимовичу для будівництва і обслуговування

житлового будинку,  господарських  будівель

і споруд (присадибна ділянка) в с. Олексіївка,

вул. Миру, 35,  Білгород-Дністровського району,

Керуючись ст. 26 Закону України «Про   місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 40, 78, 81, 118, 121, 125, 186 Земельного Кодексу України, розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Попеску Олександру Єфимовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер  ділянки  №5120884200:04:002:0172  в с.Олексіївка,  вул. Миру,35, Білгород-Дністровського району,  Одеської області, Маразліївська сільська рада

1. Затвердити громадянину  України Попеску Олександру Єфимовичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою:  с.Олексіївка,  вул. Миру, №35,  Білгород-Дністровського району,  Одеської області згідно Витягу з Державного земельного кадастру №НВ-5109107972019 від 06.05.2019 року.

2. Передати громадянину України Попеску Олександру Єфимовичу безоплатно у власність земельну ділянку загальною площею 0,0741 га, кадастровий номер: 5120884200:04:002:0172 із земель житлової та громадської забудови Маразліївської сільської ради для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: с. Олексіївка, вул. Миру, 35,  Білгород-Дністровського району,  Одеської області .

3. Право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цього права (стаття 125 Земельного кодексу України).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва, екології, природокористування та земельних відносин (голова Коваленко В. С.)

Маразліївський сільський голова                                                                                О.О.Чумак

с. Маразліївка

28 січня 2020 року