Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я  (проект)

Про затвердження  проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки громадянину

України  Стоянову Олегу Івановичу для ведення

особистого селянського господарства  в с. Зелене,

масив «Зелене» ділянка №11, Білгород-Дністровського

району,  Одеської області.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про   місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 78, 81, 118, 121, 125, 186 Земельного Кодексу України, розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину України Стоянову О.І., для ведення особистого селянського господарства в с. Зелене, масив «Зелене» ділянка №11, Білгород-Дністровського району, Одеської області, Маразліївська сільська рада,

1. Затвердити громадянину   України   Стоянову Олегу Івановичу  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, кадастровий номер 5120884200:04:001:0055 для ведення особистого селянського господарства  в  с. Зелене,  масив «Зелене» ділянка №11, Білгород-Дністровського району,  Одеської області.

2. Передати громадянину    України   Стоянову Олегу Івановичу  безоплатно у власність земельну ділянку загальною площею 1,4999 га, кадастровий номер 5120884200:04:001:0055, для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення(землі запасу)  Маразліївської сільської ради в с. Зелене,  масив «Зелене» ділянка №11, Білгород-Дністровського району,  Одеської області.

3. Кадастровий номер земельної ділянки 5120884200:04:001:0055 електронний документ перевірено та внесено до  Державного земельного кадастру 31.10.2019 року.

4. Громадянину  України  Стоянову О.І.   звернутися до органів та суб’єктів, які здійснюють повноваження у сфері державної реєстрації  речових прав, для проведення державної реєстрації речових прав на вищезгадану земельну ділянку.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва, екології, природокористування та земельних відносин (голова Коваленко В.С.)

Маразліївський сільський голова                                                                                              О.О.Чумак

с.  Маразліївка

«____» грудня   2019  року