Україна

Маразліївська сільська рада

Білгород - Дністровського району Одеської області

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про затвердження договорів найму житла, що знаходиться

в комунальній власності територіальної громади Маразліївської

сільської ради для тимчасового проживання

 

           Керуючись ст. 26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши  договори найму житлових приміщень з фонду житла,  що знаходиться в комунальній власності територіальної громади Маразліївської сільської ради, укладені  комунальним підприємством «Олексіївське» (директор Максимов О.А.) з мешканцями  для тимчасового проживання, враховуючи пункт 3 рішення виконкому Маразліївської сільської ради від 23 січня 2009 року, №1/2009 «Про стан житла і квартирного обліку при виконкомі Маразліївської сільської ради та порядок забезпечення житлом мешканців сільської ради», Маразліївська сільська  рада

 

ВИРІШИЛА :

      1. Затвердити договори найму житла, що знаходиться в комунальній власності територіальної громади Маразліївської сільської ради, укладені комунальним підприємством  «Олексіївське» з мешканцями для тимчасового проживання за період з  01.01. 2019 року по 22.11. 2019 року (додаються).

   2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства та комунальної власності (голова Флора В.О.).

 

Маразліївський сільський голова                                                                            О.О.Чумак

 

с. Маразліївка

20 грудня  2019 року

____ - VІІ