Україна

Маразліївська сільська рада

Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я   (ПРОЕКТ)

Про передачу до Білгород-Дністровського районного

бюджету коштів з місцевого бюджету громади на

виплату заробітної плати з нарахуваннями соціальним

працівникам районного територіального центру, які

обслуговують мешканців громади Маразліївської сільської ради на   2020 рік

 

              Керуючись п. 27 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, розглянувши лист т.в.о. начальника фінансового управління Вєлкова Л.О.. № 525/03-12 від 18.11.2019 року щодо передачі коштів до Білгород-Дністровського районного бюджету з місцевого бюджету громади на виплату заробітної плати з нарахуваннями соціальним працівникам районного територіального центру, які обслуговують мешканців територіальної громади Маразліївської сільської ради на 2020 рік у сумі 233 800,00 грн., Маразліївська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Передати до Білгород-Дністровського районного бюджету кошти з місцевого бюджету громади на виплату заробітної плати з нарахуваннями соціальним працівникам районного територіального центру, які обслуговують мешканців терторіальної громади Маразліївської сільської ради на 2020 рік  у сумі  223 800,00 грн.

2. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства  та комунальної власності (голова Флора В.О.).

 

Маразліївський сільський голова                                                                               О.О.Чумак

с. Маразліївка

20 грудня  2019 року

№ _____ - VІІ