Крок до професійного зростання

Однією із дієвих послуг служби зайнятості щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності громадян на ринку праці є видача ваучерів на навчання. Це реальний шанс, який надається громадянам певних категорій здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію. Для роботодавців – це шанс мати необхідний кваліфікований персонал.

У даний час фактично в усі галузі охорони здоров'я впроваджені інформаційні технології. Завдяки цьому медицина набула сьогодні абсолютно нових рис. Проте, цей процес потребує постійної підготовки медичних працівників.

Так, 17 медичних працівників КНП «Обласна психіатрична лікарня №4» отримали ваучери на навчання у Білгород-Дністровській філії ООЦЗ, пройшли курс з підвищення кваліфікації «Комп’ютерна грамотність для медичних сестер» в Кременецькому медичному фаховому коледжі імені Арсена Річинського та отримали знання, які дозволять фахівцям плідно працювати в автоматизованій медичній інформаційній системі з електронними документами.

Возможно, это изображение 18 человек