Білгород - Дністровського району Одеської області

та Щербині Сергію Валерійовичу

на приватизацію житлової квартири

№54 в будинку № 92 по вул. Верхня в с. Олексіївка

Керуючись пп. 30 п.1 ст. 26, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  п.1 ст.1 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», розглянувши заяву Щербини Ольги Євгеніївни та Шербини Сергія Валерійовича щодо надання згоди  на приватизацію житлової квартири № 54 в будинку № 92 по вул. Верхня в селі Олексіївка, яка є комунальною власністю територіальної громади Маразліївської сільської ради, та додані документи, враховуючи пропозиції житлової комісії, Маразліївська сільська рада

1. Надати згоду  Щербині Ользі Євгеніївні та Щербині Сергію Валерійовичу, що мешкають в селі Олексіївка, (склад сім’ї – три особи) на приватизацію житлової  квартири  №54 в будинку № 92 по вул. Верхня в селі Олексіївка, яка є комунальною власністю територіальної громади Маразліївської сільської ради.

2. Зобов’язати відповідального квартиронаймача гр. Щербину Ольгу Євгеніївну заключити з КП «Олексіївське» договір про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (голова комісії - ІВАНЕНКО В.М.)

Сільський голова                                                        Віктор  ТОПОР

«07»  липня  2023 року

№ ________– VІІІ

Білгород - Дністровського району Одеської області

РІШЕННЯ (ПРОЕКТ)

Про надання згоди Городецькій Анні Анатоліївні

на приватизацію житлової квартири

№ 85 в будинку № 91 по вул. Верхня в с. Олексіївка

Керуючись пп. 30 п.1 ст. 26, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  п.1 ст.1 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», розглянувши заяву Городецької  Анни Анатоліївни щодо надання згоди на приватизацію житлової квартири № 85 в будинку № 91 по вул. Верхня в селі Олексіївка, яка є комунальною власністю територіальної громади Маразліївської сільської ради, та додані документи, враховуючи пропозиції житлової комісії, Маразліївська сільська рада

1. Надати згоду  Городецькій Анні Анатоліївні, що мешкає в селі Олексіївка, (склад сім’ї – одна особа) на приватизацію житлової  квартири  № 85 в будинку № 91 по вул. Верхня в селі Олексіївка, яка є комунальною власністю територіальної громади Маразліївської сільської ради.

2. Зобов’язати відповідального квартиронаймача гр. Городецьку Анну Анатоліївну заключити з КП «Олексіївське» договір про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

«07»  липня  2023 року

№ _______– VІІІ

Білгород-Дністровський район Одеська область

Про затвердження розпоряджень

сільського голови,

прийнятих в міжсесійний період

з  25 квітня 2023 року по 07 липня 2023 року

Керуючись ст. 26, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію МОСКАЛЕНКО І.В., секретаря сільської ради, Маразліївська сільська рада

1. Затвердити розпорядження сільського голови, прийняті в  міжсесійний період з   25 квітня 2023 року  по 07 липня 2023 року згідно з переліком, що додається.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань

прав людини, законності, депутатської діяльності етики, регламенту та регуляторної діяльності (голова комісії ПЕСТОВ О.В.)

Сільський голова                                                                Віктор ТОПОР

«07»  липня 2023 року

_______- VІІІ