Возможно, это изображение 3 человека и люди стоят

В умовах воєнного часу  для  фахівців служби зайнятості  як ніколи важлива комунікація з мешканцями об’єднаних територіальних громад. 11 та 18 січня  2023 року  співробітники Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості: заступник директора Наталія Кавалєрова, начальник відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Альона Васильченко, начальник відділу кар’єрного консультування Анастасія Земляна-Украінчук та консультант роботодавця Ольга Адам  здійснили виїзні заходи в  Мологівську, Старокозацьку, Шабівську та Сергіївську громади.

Незайнятому населенню, внутрішньо переміщеним особам  та роботодавцям надали консультації щодо новацій на ринку праці, зокрема: особливостей обслуговування безробітних у період воєнного стану, нових інструментів сприяння зайнятості молоді, змін підходів до стимулювання зайнятості найбільш вразливих осіб.  Під час зустрічей жителі громад отримали інформацію стосовно стану регіонального ринку праці, актуальних вакансій, електронних сервісів ДСЗ. Для підвищення конкурентоспроможності населення було запропоновано отримати нову спеціальність або підвищити кваліфікацію в закладі європейського рівня  -  Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, а також  ознайомлено з новими категоріями для  отримання  ваучера на навчання.  

Усі заходи відбулися у форматі активного діалогу,  під час спілкування в учасників виникло чимало запитань, серед яких: умови та порядок реєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, підстави призначення виплати  допомоги по безробіттю, важливість легального оформлення трудових відносин з роботодавцем, чи потрібно повідомляти центр зайнятості про виїзд закордон та інше. Присутні зазначили, що такі виїзні акції важливі та корисні, адже мобільність дозволяє донести інформацію до всіх верств населення.