21 грудня 2022 року до Маразліївської сільської ради з робочим візитом завітав Начальник архівного відділу Білгород-Дністровської РДА (РВА) - Форостяний Віталій Петрович.

Метою візиту була перевірка наявності архівних документів сільської ради, а саме:

1. Справи постійного зберігання;

2. Бюджет сільської ради;

3. Погосподарські книги та інші документи ради.

За результатом перевірки було запропоновано ряд пропозицій для поліпшення зберігання архівних документів.

Апарат Маразліївської сільської ради дякує Начальнику архівного відділу Білгород-Дністровської райдержадміністрації за надану практичну та методичну допомогу, рекомендації та поради!

Сподіваємось на подальшу співпрацю!Возможно, это изображение 1 человек и в помещенииВозможно, это изображение 1 человек и в помещенииВозможно, это изображение 1 человек и в помещенииВозможно, это изображение 2 человека и в помещении

Возможно, это изображение 2 человека и в помещении