Завдання закладів освіти — не лише забезпечити учням всі необхідні сучасні навчальні засоби, техніку й методи викладання, а й створити повністю безпечне навчальне середовище.

Одним із найважливіших його елементів є розробка ефективної та дієвої системи пожежної безпеки.

Сучасна система пожежної безпеки навчального закладу — це комплекс інтелектуальних рішень, які допомагають не просто забезпечити потрібний рівень безпеки та вчасно виявити й розпізнати можливу загрозу, а й швидко та ефективно евакуювати людей у разі необхідності.

Під чітким контролем Маразліївського сільського голови Віктора ТОПОРА, заступника сільського голови Івана ЯВОРСЬКОГО та директора Широківського НВК Олександра ЗАВГОРОДНЬОГО було закуплено та встановлено пожежну сигналізацію в стінах Широківського НВК. Роботу завершено. Все працює!

Також виражаємо подяку Управлінню ОКСМС Маразліївської сільської ради.Возможно, это изображение 2 человека и в помещении

Працюємо далі!

#МаразліївськаГРОМАДА #повністю_безпечне_навчальне_Возможно, это изображение в помещенииМсередовиВозможно, это изображение на открытом воздухещеФото без опису