Возможно, это изображение 3 человека и люди стоят

Возможно, это изображение 5 человек и люди стоят

25 листопада 2022 року у Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості відбувся профорієнтаційний захід для внутрішньо переміщених осіб.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Анастасія Земляна-Украінчук презентувала основні послуги Державної служби зайнятості, надала інформацію стосовно процедури реєстрації у службі зайнятості, розповіла про нюанси пошуку підходящої роботи у період воєнного стану.

Альона Васильченко начальник відділу взаємодії з роботодавцями ознайомила присутніх з актуальними вакансіями на регіональному ринку праці, звернула увагу на Єдиний портал вакансій ДСЗ, телеграм-канал «Вакансії Білгород-Дністровщини», як джерело для пошуку роботи.

Присутні мали змогу пройти профдіагностичне тестування для визначення напрямку професійної діяльності. Адже зараз, як ніколи, вони мають змогу не тільки змінити вид діяльності, але й отримати нову професію.

Шукачам роботи було надано ґрунтовну консультацію з питань отримання грантів від держави на створення та розвитку бізнесу.

Захід було направлено не тільки на презентування послуг служби зайнятості, але й реалізацію професійного потенціалу кожного шукача роботи.