У громаді під Харковом запрацював “Пункт незламності”: можна зарядити  телефони

В Маазліївській громаді відкрито "Пункт Незламності", де кожен може підзарядити свої ґаджети та випити гарячого чаю.

Енергетики працюють над відновленням роботи електромереж. Дякуємо нашим героям енергетичного фронту і тим, хто тримає лінію оборони за роботу та терпіння.

"Пункт Незламності" розташований за адресою: с. Монаші, вул. Шкільна,126 (НВК) та с. Великомар'янівка, вул. Шкільна, 113 (НВК). Також доводимо до вашого відома, що в інших населених пунктах громади працюють пункти обігріву!

Адміністрація Маразліївської громади окремо звертається до підприємців та мешканців громади, у кого є генератори: - за потреби допомагайте сусідам, друзям, знайомим та людям, які цього потребують. Зараз ми повинні, як ніколи бути об‘єднаними!

Тримаймося! Разом до ПЕРЕМОГИ!