Возможно, это изображение текстДорогі жителі села Маразліївка!!!

Доводимо до вашого відома, що Маразліївська сільська рада за ініціативи сільського голови Віктора ТОПОРА продовжує видачу продовольчої підтримки у вигляді борошна - 5 кг. та 1 кг. крупи на одну людину (ВПО - 5 кг. борошна, 5 кг. крупи).

Наголошуємо, що дана допомога надаватиметься зареєстрованим жителям громади, які на теперішній час проживають на території громади та ВПО (внутрішньо переміщеним особам).

Видача борошна та круп в селі Маразліївка запланована на 21 та 22 вересня, 21 вересня видача допомоги буде проходити біля старого відділення укрпошти (вул. Миру, 30), 22 вересня – біля нового (вул. Миру, 184).

Зверніть увагу!!! Для отримання борошна та крупи, будь ласка, майте при собі пакет, мішок.

«Працюємо далі»