Фото без опису

 

7 лютого заступник голови райдержадміністрації Тетяна ДОМЧИНСЬКА здійснила робочу поїздку до Саратської територіальної громади, з метою вивчення ряду соціальних питань безпосередньо на місці.

Одним із пріоритетних завдань було ознайомлення із ходом впровадження системи здорового харчування НАССР відповідно до Постанови КМУ «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» в закладах середньої та дошкільної освіти, що знаходяться в територіальних межах громади.

Перед відвідуванням освітянських установ, Тетяна Іванівна зустрілася із керівництвом селищної ради: селищним головою Вікторією Райчевою, секретарем селищної ради Володимиром Продановим та інш. В ході зустрічі обговорювались актуальні питання життєдіяльності громади, що стосуються освіти, медицини, соціального захисту населення та подальшого розвитку Саратської ОТГ.

Далі Тетяна ДОМЧИНСЬКА завітала до Саратського та Зорянського закладів загальносередньої та двох закладів дошкільної освіти. В кожній з установ заступник голови райдержадміністрації знайомилась із керівництвом закладу та працівниками, які безпосередньо відповідають за харчування дітей. Цікавилась Тетяна Іванівна процесом доставки та зберігання продуктів, різноманітністю меню, кваліфікацією кухарів, матеріально-технічним забезпеченням харчоблоків тощо. Піднімались питання щодо переваг та проблем впровадження НАССР в освітянських закладах та відношення дітей і батьків до новацій у харчуванні. Усі установи, в яких побувала того дня Тетяна ДОМЧИНСЬКА показали високий рівень підготовки організації харчування.

В ході робочої поїздки заступник голови райдержадміністрації також відвідала КП «Саратський ЦПМСД», де зустрілась із головним лікарем закладу Олександрою СТОГНІЙ. В ході розмови піднімались питання забезпеченості медичними послугами населення громади.

Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису