З метою забезпечення належного харчування у закладах загальної середньої та дошкільної освіти нашого району та, на виконання доручення голови райдержадміністраціїї щодо  вивчення стану впровадження системи НАССР та норм харчування в освітніх закладах, на минулому тижні здійснювались виїзди робочої групи у складі представників райдержадміністрації, Держпродспоживслужби та районного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень до Шабівської та Мологівської сільських рад. Робочу групу очолила заступник голови райдержадміністрації – Тетяна ДОМЧИНСЬКА.

Членами групи було оглянуто загально освітніх заклади – це школи №1 і №2 та дошкільної освіти – дитячі садочки «Ягідка» і «Тополька». В ході перевірки працівникам вищезгаданих установ були надані рекомендації, передбачені діючими законодавчими та нормативними документами.