рина Мудряк поделилась публикацией.

· 43 мин.  ·

Возможно, это изображение (2 человека и текст)

Олексій Чернишов, міністр розвитку громад та територій, про перший розділ Альбому безбар'єрних рішень ??

«Я вдячний першій леді Олена Зеленська за ініціативу щодо розробки Нацстратегії безбар’єрності, адже затвердження цього стратегічного документа дало старт важливим змінам у нашій країні. Презентований перший розділ Альбому безбар’єрних рішень – ще один крок на цьому шляху та джерело найкращих практик для всіх, хто будує та проєктує простори й споруди».

Нагадаємо, Альбом безбар’єрних рішень створюється в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів» та реалізується громадською організацією Безбар'єрність спільно з Мінрегіон у межах проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконує німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансування урядів Німеччини та Швейцарії. Розробник – урбан-бюро Big City Lab.

#bezbariernist #безбарєрність #barrierfree