Засідання спостережної комісії при Білгород-Дністровській райдержадміністрації
28 січня відбулося чергове засідання спостережної комісії при Білгород-Дністровській районній державній адміністрації під головуванням керівника апарату Катерини БОШНЯК. Відповідно до затвердженого порядку денного розглядалися питання: щодо роботи Сергіївської селищної ради з питань громадського контролю за звільненими та умовно-достроково звільненими громадянами. Інформацію заслухано та взято до відома. Вирішено на наступне засідання спостережної комісії здійснити звірку з представниками Білгород-Дністровського районного відділу поліції ГНУП в Одеській області для звірки даних щодо звільнених та умовно-достроково звільнених громадян сільських, селищних, міських рад району.
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/dsc_0273.jpg)
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/dsc_0283.jpg)
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/dsc_0288.jpg)
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/dsc_0291.jpg)
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/dsc_0298.jpg)