Фото без опису

27 січня відбулося чергове засідання Громадської ради при Білгород – Дністровській райдержадміністрації. За дорученням голови РДА Василя Самокиша в ньому взяли участь заступники Максим БРИТКОВ і Тетяна ДОМЧИНСЬКА. Засідання розпочалося з урочистого нагородження подяками  голови Громадської ради  Олександра ЯРОВОГО та Сергія БЕРШАДСЬКОГО за активну  участь у Міжнародному фестивалі польської культури «АККЕРМАНСЬКИЙ ПОЛОНЕЗ».

Відповідно до  порядку денного на засіданні були  обговорені та протокольно затверджені  Положення та план роботи на 2022 рік Громадської ради. Також обрані профільні комісії із числа членів Громадської ради: соціального напрямку, туризму, залучення інвестицій та економічної діяльності; законності, порядку та агропромислового розвитку. Метою їх створення – є тісна співпраця органів державної влади та інститутів громадянського суспільства задля вирішення нагальних проблем населення району. Підсумовуючи роботу заходу, Максим БРИТКОВ наголосив на важливості активізації  спільної діяльності щодо  залучення  міжнародних грантів  для  розвитку соціально – економічних ініціатив у районі.

Фото без опису