Як відновлюватися від COVID-19, якщо ви чи ваші близькі вже перехворіли? Ми підготували пам’ятку, яка дає поради для дорослих про те, як реабілітуватися після коронавірусу >>> bit.ly/3c2fgIk

Дата: 28.01.2022 11:24

COVID-19 може викликати тривалі порушення здоров’я та симптоми, які заважають повсякденній діяльності. Вони можуть тривати понад 12 тижнів, через що їх ще називають постковідними розладами.

Нижче деякі з розділів цього посібника:

Що робити при задишці?

Як економити енергію та боротися зі слабкістю?

Що робити при проблемах із голосом?

Правильне харчування, зокрема при розладах нюху та смаку.

Що робити при проблемах із ковтанням?

Більше про інші симптоми після коронавірусу та як з ними боротись >>> bit.ly/3c2fgIk

Радимо читати цю пам’ятку «порційно», починаючи з розділів, що стосуються симптомів, які турбують вас найбільше. Цю пам’ятку склали фахівці з реабілітації за результатами роботи з пацієнтами, які відновлюються після хвороби.

Поради, що містяться в цій пам’ятці, не замінюють конкретної індивідуальної програми реабілітації або рекомендацій, отриманих від медичних працівників.

Поділіться інформацією з цієї пам’ятки з родиною та друзями – вони можуть допомгти собі або вам у відновленні

Возможно, это изображение (2 человека и текст «World Health Organization REGIONAL OFFICE FOR Europe подтримка для самостйной реаблтацё псля пов'язаних iз COVID-19 захворювань друге видання»)