Фото без опису

 

 

Сьогодні в Одесі, за ініціативи Національного центру управління та випробування космічними засобами Державного Космічного Агентства України, підтримки Комітету з питань економічного розвитку Верховної Ради України та сприяння Одеської обласної державної адміністрації відбулась Об’єднавча конференція регіональних інноваційно-космічних кластерів України.

Фото без опису

Як відзначив, І-й заступник Голови Державного космічного агентства України Володимир Бень, метою конференції є обмін передовим досвідом діяльності регіональних інноваційно-космічних кластерів «Причорноморський», «Полісся», «Слобожанщина» та Дніпровського космічного кластеру із впровадження космічних технологій у регіональний розвиток та підтримки інновацій в космічній діяльності.

«Запуск вітчизняного супутника «Січ-2-30» започаткував нову фазу космічної програми України. Різні спеціалізовані структури почали отримувати цифрові зображення поверхні планети. Ця інформація має велику цінність для розвитку різних галузей економіки, в екологічній, аграрній, оборонній сферах та моніторингу надзвичайних ситуацій та прогнозуванні різних ризиків», – зазначив на брифінгу перед початком конференції голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.

Фото без опису

Окрім цього під час конференції оголосили про створення Всеукраїнського об’єднання інноваційно-космічних кластерів, яке сприятиме співпраці українських космічних підприємств з міжнародними компаніями.

Учасники конференції дійшли висновку, що об’єднання інноваційно-космічних кластерів дасть нового імпульсу розвитку космічної галузі, сприятиме співпраці українських підприємств з міжнародними компаніями у створенні спільних продуктів та сервісів, в тому числі інтеграції України у структури Європейського космічного агентства та інших міжнародних організацій.

Фото без опису