Фото без опису

Сьогодні голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький привітав 7 управління Головного управління військової контррозвідки СБУ з 30-ю річницею з дня створення та вручив Почесні грамоти Одеської ОДА.

Фото без опису

«За 30 років військова контррозвідка України пройшла складний шлях становлення й розбудови, Сучасним військовим контррозвідникам України доводиться займатися не лише «чистою контррозвідкою», адже до ваших  повноважень входить також захист національної державності і боротьба з тероризмом, захист військово-економічного потенціалу, оперативне забезпечення охорони державної таємниці. Тому Стратегії Національної безпеки, яка була введена указом Президента є надзвичайно важливим документом для Одеської області, бо саме наш регіон знаходиться на передовій обороноздатності нашої держави, тут зосереджені всі роди і види військ. І в сучасних умовах, питання територіальної оборони Одещини виходить на перший план. Прийнято закон України «Про основи національного спротиву», тому я зустрічаюсь з представниками районів і громад  активно обговорюю питання розташування батальйонів та бригад тероборони, їх укомплектування» – сказав голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.