Кравець, швачка, закрійник – творчі та популярні професії у сфері надання послуг населенню. Потреба у кравецьких послугах існує постійно. Якщо Ви бажаєте навчитися правильно робити креслення на будь-яку фігуру людини, розробляти лекала для індивідуального пошиття, то курси цільового призначення

Навчальна програма курсу розраховано на 70 годин, що включає теоретичне та практичне навчання на базі Одеського центру професійно-технічної освіти ДСЗ.

Вимоги до претендентів на навчання:

наявність робітничої кваліфікації з професії «Швачка», «Кравець», «Закрійник» та інших суміжних спеціальностей;

вміння працювати на швейному обладнанні;

початкові знання з технології виготовлення швейних виробів та матеріалознавства;

без вимог до віку та стажу роботи;

освіта – базова загальна середня, повна загальна середня.

Для зареєстрованих безробітних навчання на короткотермінових курсах за направленням служби зайнятості є безкоштовним. Для осіб з числа не безробітних, що бажають підвищити свою кваліфікацію навчання здійснюється на контрактній основі.

Звертайтесь до фахівців Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості. Ми знаходимося за адресою: м.Білгород-Дністровський, вул. Миколаївська,12.

Довідки за телефонами: (04849)3-58-61, 063-278-06-30.

Нет описания фото.