Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про затвердження проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки у власність

гр. України Тимофієнко Оксані Олександрівні

для ведення особистого селянського

господарства 1.5 га, кад. №5120884200:01:001:0350

на території Маразліївської сільської

ради  Білгород-Дністровського району Одеської області

(за межами населеного пункту)

Керуючись ст.26 Закону України «Про   місцеве самоврядування в Україні»,  ст. ст. 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України,   Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин» від 16 листопада 2020 р. № 1113 , Закону України  № 1423-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», беручи до уваги зміни до Земельного законодавства України щодо документації із землеустрою, розглянувши заяву Тимофієнко Оксани Олександрівни, Маразліївська сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність гр. України Тимофієнко Оксані Олександрівні загальною площею 1,5 га, кадастровий номер: 5120884200:01:001:0350, . цільове призначення  01.03 –для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території  Маразліївської сільської  ради Білгород-Дністровського району Одеської області (за межами населеного пункту)

2. Передати громадянці України  Тимофієнко Оксані Олександрівні безоплатно у приватну власність земельну  ділянку  загальною площею 1,5 га, кадастровий номер 5120884200:01:001:0350, цільове призначення 01.03- для ведення особистого селянського господарства, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності. яка розташована на території  Маразліївської сільської ради  Білгород-Дністровського району Одеської області (за межами населеного пункту).

3. Рекомендувати зареєструвати право власності на земельну ділянку, яке виникає з

моменту державної реєстрації цього права  (стаття 125 Земельного кодексу України).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва,  архітектури, охорони пам'яток історичного середовища та благоустрою  (голова комісії  Писарогло І.В.)

Маразліївський    сільський  голова                                                                 В.О. Топор

с.  Маразліївка

«____»  _________  2021  року