Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про передачу точки обліку електропостачання

громадської будівлі до ВЖКГБ

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання  головного енергетика сільської ради Сіка М.В., Маразліївська сільська рада

1. Передати  точку  обліку електропостачання громадської будівлі, яка розташована за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, село Маразліївка, вул. Залізнична, 1-А, до Відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Маразліївської сільської ради (договір №1943).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (голова комісії Іваненко В.М.).

Маразліївський сільський голова                                                                             В.О. Топор

с.  Маразліївка

«___» липня 2021 року