УКРАЇНА

Маразліївська сільська рада

Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність громадянину України Цвігун Олегу Юрійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею: 0,25 га в с. Маразліївка, вул. Миру, 69, Білгород-Дністровського району,  Одеської області.

          Керуючись ст. 26 Закону України «Про   місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 40, 78, 81, 118, 121,125,186,  Земельного Кодексу України, розглянувши заяву гр. Цвігун О. Ю. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка)  в с. Маразліївка,  вул. Миру, 69, Білгород-Дністровського району Одеської області, Маразліївська сільська рада,

ВИРІШИЛА:

        1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність громадянину України Цвігун Олегу Юрійовичу для будівництва і обслуговування  житлового будинку,  господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею: 0,25 га, яка розташована за адресою: с. Маразліївка,  вул. Миру, 69,  Білгород-Дністровського району, Одеської області.

          2. Рекомендувати Цвігун Олегу Юрійовичу замовити землевпорядним організаціям розробку проекту землеустрою з урахуванням вимог статей 39, 40, Земельного кодексу України та державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою та погодити її на сесії сільської ради.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії Писарогло І. В.).

Маразліївський сільський  голова                                                                                                   В.О.Топор

 с.  Маразліївка

 «__» ________ 2021  року

 № ______ - VІІІ