БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ:

Дата: 14.05.2021 14:23

День карєри

13 травня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна-Белікчі разом із місцевими стейкхолдерами провели День карєри для студентів факультету «Екскурсовод» ДНЗ "Білгород-Дністровського професійного будівельного ліцею".

Перед студентами виступили представники туристичної галузі міста Білгород-Дністровський: керівник туристичного агентства «Оксамит» Тетяна Миколаївна Антоненко, директор Білгород-Дністровського краєзнавчого музею Тетяна Павлівна Біла; через ZOOM-конференцію до нас приєдналися, в минулому клієнт служби зайнятості, а сьогодні власниця туристичного агентства Марина Володимирівна Назаренко, а також доктор історичних наук, заступник директора з наукової та екскурсіонної діяльності «Аккерманської фортеці» Андрій Васильович Красножон.

Стейкхолдери розповідали про особливості роботи екскурсовода саме в їх організації, зазначали перспективу карєрного росту та наголошували на легалізації зайнятості, яка, в свою чергу, гарантує отримання грошової винагороди за виконану роботу, безпечні умови та дотримання режиму праці, захист від незаконного звільнення.

В кінці заходу роботодавці відповіли на запитання студентів та залишили свої контакти для можливої подальшої співпраці.