Маразліївська сільська рада інформує про роботу Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії  Центру пробації в Одеській області

Міжнародний день пам’ятників та історичних місць

 

18 квітня щороку відзначається Міжнародний день пам'яток і визначних місць.

Напередодні, 15 квітня 2021 року журналіст та краєзнавець, редактор газети «Торнадо-ПРЕСС» Олександр Маркевич провів для під облікових Білгород-Дністровського міськрайонного відділу пробації, захоплюючу лекцію про культурні пам’ятки та історичні місця Аккермана.

Тира, Алба Юлія, Турис, Білгород, Левкополь, Монкастро, Четатя Албе, Аккерман – все це назви одного міста – Білгород-Дністровський. Місто з давньою та багатонаціональною історією, безліччю пам’яток та історичних місць. Одне з них - Аккерманська фортеця, яка є унікальним комплексом історико-архітектурних пам’яток, її включено до Попереднього списку об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.  Це одна з небагатьох збережених фортець в Україні. Могутня, гарна, найпопулярніша, вона – перлина Бессарабії. А окрім неї ще безліч пам’яток!

 

Даний захід був спрямований на підвищення обізнаності суб’єктів пробації про різноманіття культурної спадщини, її вразливість та необхідність збереження її для подальших поколінь. Увагу присутніх було фокусовано на певних подіях, національних та місцевих особливостях. Суб’єкти пробації дізнались багато нового та цікавого, отримали масу задоволення та мали можливість задати свої питання. 

Висловлюємо особливу подяку Олександру Маркевичу за високопрофесійний та прекрасно проведений пізнавальний захід!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису