Маразліївська сільська рада інформує про роботу Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії  Центру пробації в Одеській області

Зустріч з представником бюро правової допомоги.

 

З метою підвищення правової  обізнаності громадян  13 квітня 2021 року начальником  відділу Білгород - Дністровського бюро правової допомоги Оленою Боян, для суб’єктів пробації Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області був проведений правопросвітницький захід на тему «Порядок отримання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювань з картографічної основи».

  Під час заходу Олена Боян розповіла присутнім, що для купівлі, продажу, дарування, обміну, оренди, успадкування та взагалі будь-яких операцій з земельною ділянкою потрібно отримати витяг із земельного кадастру. Для отримання такої послуги можна звернутись до відділу центру надання адміністративних послуг, органів місцевого самоврядування з необхідним переліком документів. За отримання зазначеної послуги сплачується адміністративний збір. Також вона зазначила, що отримати відомості з Державного земельного кадастру у формі викопіювання з картографічної основи кадастрової карти можна безоплатно, шляхом самостійного отримання графічних матеріалів  у вигляді викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану) із зазначенням на ньому бажаного місцезнаходженння земельної ділянки.  

Після заходу  надано  консультації  з правових питань, які цікавили  присутніх.

Фото без опису