Новини громади

Дата: 19.04.2021 10:43

В Маразліївській громаді відбулося прибирання території до «Дня довкілля»

Вже стало доброю традицією щороку навесні проводити заходи з благоустрою на території Маразліївської сільської ради, щоб покращити стан довкілля, зробити наші села чистішими і привабливішими. Так, працівниками відділу ЖКГБ Маразліївської сільської ради організовано суботники, які мають на меті приведення до порядку засмічених територій, узбіч доріг та розчистки несанкціонованих сміттєзвалищ.

Як результат, в квітні місяці було прибрано та приведено до порядку закріплену за Маразліївською сільською радою територію (калиновий гай с.Монаші, узбіччя доріг на шляху Ізмаїл-Одеса), зібрано побутове сміття, здійснено санітарну очистку від сухого гілля та трави, роботи в даному напрямку продовжуються. Тож запрошуємо всіх небайдужих жителів підтримати ініціативу у проведенні подібних суботників та долучитись до прибирання наступного разу.

Також, особливо, хочемо звернути увагу громадян на не допущення створення стихійних сміттєзвалищ на території населених пунктів Маразліївської сільської ради.

Зробимо нашу маленьку Батьківщину чистою та гарною разом всією громадою!